פרסום בגוגל

מדובר בשיטת פרסום קלה ונוחה, המאפשרת לכם לבחור בדיוק את מילות המפתח הרלוונטיות, ולהופיע בקישור במעלה עמוד התוצאות, בכל פעם שגולש מקליד את מילות המפתח המתאימות לאלו שבחרתם.

למה לפרסם בגוגל?

החשיפה שגוגל תעניק לכם היא החשיפה הגבוהה ביותר, ועל כן, כל מי שרוצה להגיע אל גולשים רבים, עושה זאת באמצעות פרסום בגוגל. יחד עם זאת, חשוב להבין, כי פרסום בגוגל ידרוש מכם לחשוב היטב על מילות החיפוש, ולקחת בחשבון, כי גם בתחום מילות החיפוש, יש מילים יותר יקרות ויש מילים זולות.

אסטרטגיית פרסום בגוגל

אם השקתם אתר חדש, מוצר חדש, שירות או אם אתם רוצים לעדכן במידע חשוב, גוגל הוא המקום להגיע אל הגולשים. פרסום בגוגל מצריך מחשבה ותכנון, החל מסוג הקהל אליו אתם רוצים לפנות, מטרת הפנייה ומשך הזמן שאתם מעוניינים בו. בנוסף לכך, חשוב מאוד כי אתר האינטרנט שלכם יהיה ראוי, מן הסתם, כאשר גולשים יגיעו אליכם דרך מנוע החיפוש, הם מחפשים לראות אתר מקצועי, מרשים, מעניין, מספק מידע וכזה אשר גורם להם לשהות בו, ולא לסגור אותו במיידי – ככלות הכל, המטרה היא שהגולש, אחרי שהוא כבר ביקר באתר שלכם, גם יצור איתכם קשר. לכן, יצירת אסטרטגיית פרסום בגוגל הינה חשובה, ומומלץ לבחון גם את אפשרות קידום אורגני, כך שבסופו של יום, האתר שלכם יהיה ממוקם בעמודי התוצאות הראשונים, מבלי לצורך לשלם על כך לגוגל.

 

ליצירת קשר התקשרו
04-8814004