אודותינו

חברת אינטרסקאי פועלת מאז שנת 2003 בתחום של בניית אתרים, שיווק ופרסום אתרים וכן קידום אתרים. לאינטרסקאי ניסיון ומקצועיות רבה בתחום, והיא מספקת את כל השירותים תחת קורת גג אחת, על ידי צוותי מומחים.

שירות ואחריות

התאמת הדרישות בין הלקוח ובין שירותי החברה הינה היסוד המוביל. באינטרסקאי השכלנו להבין, כי יש לענות על הצרכים של הלקוח בעת הקמת האתר ובעת ניהול של קמפיינים שיווקים ומכירתיים, ולכן, צוותי העבודה המומחים עומדים לרשות הלקוחות בשירות אישי.

מקצוענות

צוותי החברה מתמחים כל אחד בתחומו, החל מצוות בניית האתרים, צוותי קידום האתרים, צוותי התוכן והעיצוב. באינטרסקאי תוכלו למצוא את הטובים ביותר, על מנת ליהנות מאיכות ללא תחרות. כאשר אתם מחפשים אנשי מקצוע מן השורה הראשונה לצורך בניית אתרים, תפעול וניהול אתרים, באינטרסקאי אתם יכולים להיות בטוחים וסמוכים. ניסיון החברה ומשך שנות פעילותה, מאפשרות לה ליצור בעבורכם את הפלטפורמה הטובה ביותר בתחום בניית אתרים וכל המשתמע מכך.

אסטרטגיה

כל עבודת החברה בנושא של בניית אתרים וקידומם, נעשה בהתאם לתוכנית אסטרטגית הנבנית יחדיו, על מנת ליצור פלטפורמה נוחה לטובת בית העסק או החברה, כזו, אשר תוביל בסופו של יום לקצור את פירות העמל. המחלקות השונות של חברת אינטרסקאי, כל אחד בתחומו, מתמחות בבניית אתרים, כתיבת תכנים, עיצוב אתרים, ניהול קמפיינים שיווקים ופרסומיים, ניהול קמפיינים ברשתות החברתיות, ניהול דפי חברה, ניהול אתרים וכמובן, קידום אתרים במנועי החיפוש – כך שמכלול השירותים הנרחב, עומד תחת קורת גג אחת לטובת הלקוחות, ללא צורך למצוא אנשי מקצוע במקומות אחרים – כך, שכל "כאב הראש" נחסך מכם.

מצטיינים

אינטרסקאי עומדת היום בראש החברות המובילות בתחומי בניית אתרים, שיווק ופרסום ומזמינה אתכם ליהנות משירותי בניית אתרים מקצועיים, החל מתכנון של האתר, בניית הדפים, העיצוב והתוכן, ועד לשלבים מתקדמים של שיווק ופרסום על מנת ליצור חשיפה גבוהה ואיכותית לאתר שלכם. פנו אלינו עוד היום, על מנת ללמוד כיצד תוכלו להפיק את המרב מאתר אינטרנט איכותי, מקצועי, מעוצב ומעודכן.